siedzę przy lapku i widzę ją na głośniku. Błyszczy, położona napisem do mnie. Co to za napis ? to zwykłe imię w zdrobnieniu. Zwykłe imię, nie ma w nim już nic niezwykłego. Wczoraj dotarło do mnie, że nie działasz na mnie tak jak kiedyś, tak jak 3m-ce temu tak jak 2 lata temu. Gdzieś zniknęło te uczucie, tego już nie ma. Zostały tylko wspomnienia. Dzisiaj żegnam się z Tobą ostatni raz. Sprawy między nami zostały rozwiązane i odpuszczone. Zatrzymaj zdjęcia – to tylko głupi kawałek papieru. Ja zatrzymam obrączkę tę ostatnią. Tamtą, która mi świeci po oczach-wyrzucę. Nie wiem gdzie, nie wiem jak… może pod wpływem impulsu, może przemyślanie ? dlaczego ? pewnie dlatego, że ta budzi we mnie za dużo wspomnień. Wyrzucę ją i nigdy do Ciebie nie wrócę, ani wspomnieniami, ani fizycznie. Tak samo, jak ona zniknie z mojego życia, tak samo Ty. Utoniesz, spłoniesz, znikniesz. Zostanie po Tobie tylko puste miejsce w walizce na biżuterię i puste miejsce w sercu nie ma co, długo tam byłeś. Często dodawałeś sił, często sprawiałeś, że latałam nad ziemią 20 cm :) Ale tego już nie ma. Nie ma już tych motylków, nie ma już drżących dłoni, nie ma szybszego bicia serca, nie ma… Motyle wyleciały, dłonie się opanowały, serce ustabilizowało swój rytm. I ten stan mi się podoba. Nie kieruję się uczuciem, tylko rozsądkiem. Potrafię trzeźwo określić swój stan.

 

Nidy więcej pierścionków, obrączek, grawerowania. Żadnych imion, zdrobnień.

 

Nikomu nie chcę już więcej robić krzywdy, dlatego decyzja jest tak trudna z jednej strony chcę – bardzo chcę nawet nie wiesz jak bardzo…  !! z drugiej boję się, że nie podołam, że nie będę w stanie dać Ci tyle ile Ty oczekujesz i tyle ile sama bym chciała.

Boję się też, że przeze mnie możesz stracić kontakt z niektórymi osobami, którym się to nie spodoba. Mam po prostu dość sprzeciwów… za wiele mnie te ostatnie nauczyły.

Chcę, żebyś był szczęśliwy, nawet nie wiesz jak bardzo chcę, żebyś powiedział : „Kurcze, wiesz co ? jestem naprawdę szczęśliwy !” taki banał, nie ? ale potrafi poruszyć serduszko.

 

 

Kochani ! spokojnej, rodzinnej, ciepłej wigilii. Szczęśliwego Nowego Roku, zero zgrzytów, full miłości i powodzenia w planach które każdy z nas na początku roku sobie stawia. Trzymajcie się cieplutko.

 

Miłość i Pokój ! <3

 

http://www.kiepy.pl/img/21503