Kocham tą piosenkę i coraz bardziej urzeka mnie muzyka jaką ta dziewczyna robi ! chce jej oryginalną płytę CHCĘ ! nabrała odpowiedniego charakteru, to mi się podoba. RiRi. Ktoś może powiedzieć-drętwy pop, dance.  Uwielbiam słuchać też Chylińskiej, Bartosiewicz, Varius Max… nawet hip-hop, ze skrajności w skrajność-wieeem. Muzyka płynie we krwi wielu z nas, ale dla mnie ma ogromne znaczenie-to jak narkotyk, jeśli nie zaamplikuje sobie w ciągu dnia odpowiedniej ilości to chodzę naładowana i poddenerwowana.

Niedziela w domu nawet miła, już jestem po obiedzie MNIAM. Tata dał dzisiaj popis swoich umiejętności kulinarnych. Braciszek spięcie z młodą miał… chodzi naładowany. Niech się hajta już ja- chcę na weseleee ! ! Dzisiaj ja i mama wzięłyśmy go na pogadanki. Niech myśli.

Fakt, że S&M to perwera, ale miło słuchaj się jej głosu. Ocenzurowana w 11 krajach ! nie wiedzą co dobre.

Pogoda przepiękna… słoneczko grzeje po pleckach mmm aż miło. Tylko okularki na nos i grzejemy twarz w tych świeżych promieniach. Wyjść na taras zabrać kawę dobrą książkę, albo czasopismo i się rozsiąść wyprostować nogi i czytać… mmm niestety, na takie coś jeszcze za niska temperatura. ale wyobraźcie sobie… RAJ.